Вход

Belstoj Baltic OÜ alustas oma tööd 2013. aastal ja oma tegevusega ühendab omavahel Rootsi suure ehitusettevõtte Belstroj AB Eesti, Läti, Leedu, Poola, Ukraina jaValgevene tütarettevõtteid ning alltöövõtjaid.

Lühikese aja jooksul kasvas ühe-inimese-firma, mis tegeleb ehitusvaldkonna personali otsinguga, rahvusvaheliseks võrgustikuks, mis toimetab ehitusvaldkonnas, tegeleb materjalide tarnimisega ning tegutseb tööjõuturul personaliotsingu firmana. Tänapäeval on meie firmas 60 alalist töötajat, kes tegelevad pakkumiste ettevalmistamise, projekteerimise, ehituse ja tarnimisega ning kolm usaldusväärset alltöövõtjat.

2015. aastal hakkasime tarnima ehituseks ja tootmiseks mõeldud liimpuitu ning samas keskkonnasõbralikku kütet saepurust puitbriketti näol.

2016. aastal sai ettevõte ühe suurema ja uudseima Poola tehase raudbetoonitoodete tarnimise ainuõigused ja alustas filigraanpaneelide toomist Rootsi turule. Täna oleme valmis tarnima meie klientidele kuni 500m2 filigraanpaneele ööpäevas.

Samal aastal oleme tugevdanud meie partnerlussuhteid ühe Eesti laia profiiliga metallkonstruktsioonide tootjaga.

2017. aastal 2015 aasta majandusnäitajate põhjal sai meie ettevõte koha Äripäeva gasellettevõtete nimekirja esikümnes. Gasell on ettevõte, mis kasvatas kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50% võrra.

 

Pakume koostööd kõikidele huvitatud osapooltlele ning garanteegime erakordse teenuse kvaliteedi igas pakutavas valdkonnas.


BELSTROJ BALTIC OÜ 2012-2019